Apšvietimo valdymo sprendimai gamybinėms ir sandėliavimo patalpoms su ypač aukštomis lubomis

2017/07/21 | Naujienos

Šiuolaikinės sandėliavimo ir gamybinės patalpos naudoja apšvietimo sprendimus, paremtus šviesos diodų technologija. Didesnis šios technologijos efektyvumas ir ilgaamžiškumas prieš tradicinius apšvietimo šaltinius yra neginčijamas. Kitas žingsnis dar didesnio efektyvumo link – efektyvūs šviesos valdymo sprendimai, kurie prisitaiko prie esamos situacijos ir šviečia ten, kur reikia ir tiek, kiek reikia.
Pristatatome naują šviesos valdymo sprendimą, tinkamą patalpoms su ypač aukštomis lubomis (sprendimas
apjungia keletą technologijų):

  •  Būvio davikliai, paremti aukšto dažnio mikrobangų judesio jutiklių technologija – nuolatos stebi patalpą ir vertina, ar joje yra judančių objektų: žmonių ar transporto priemonių. Tinkamas aukštoms, net iki 15 m. aukščio luboms.
  • Dienos šviesos davikliai – vertina natūralų patalpos apšvietimą ir atitinkamai sumažina dirbtinio apšvietimo galingumą (šviestuvai gali būti valdomi 1-10V arba DALI)

Egzistuoja galimybė pasirinkti švietimo laiką nuo 2 sekundžių iki 30 minučių. Papildoma „koridoriaus“ funkcija leidžia pasirinkti budėjimo režimą. Šiuo režimu sistema po tam tikro laiko pereis į žemo apšvietimo režimą ir tik tada pilnai išsijungs. Ši sistema yra ypač patogi atliekant patalpų energetinio efektyvumo didinimo projektus, kuomet vietoje senų šviestuvų yra pakabinami atitinkami LED šviestuvai.

Norint įdiegti šiuos apšvietimo valdymo sprendimus, nereikia vedžioti ilgų valdymo kabelių ar programuoti bendros valdymo centrinės stoties. Visas programavimas ir nustatymų keitimas po sistemos instaliavimo atliekamas nuotoliniu valdymo pulteliu, o atvirose patalpose signalas gali keliauti iki 100 metrų atstumu. Platus nustatymų pasirinkimas, 5 metų garantija, hermetiškumo klasė IP65 ir platus temperatūrų diapazonas (nuo – 20 °C iki + 50 °C).

Keletas apšvietimo valdymo scenarijų pavyzdžių:

UAB „ENERGY GREEN“ jau 7 metus dirba apšvietimo projektavimo ir gamybos srityje. Savo partneriams siūlome kompleksinius sprendimus namų ir komercinio apšvietimo projektams. Individualūs būstai, biuro, prekybos patalpos, sandėliavimo ir gamybos apšvietimo projektai.