Baldų apšvietimas

2016/09/22

Oficialūs atstovai Lietuvoje

Kompanija iš D. Britanijos jau 15 metų specializuojasi baldų apšvietimo sprendimuose virtuvės, miegamojo, svetainės ir vonios baldams. Savo asortimente SENSIO UK siūlo įvairius šviestuvėlius, veidrodžius su integruotu LED apšvietimu, maitinimo šaltinius, valdymo ir sensorikos sprendimus, išmaniųjų prietaisų krovimo, ir netgi audio sistemas.

5 metų garantija

Gaminiams suteikiama 5 metų garantija rodo kompanijos pasitikėjmą savo produkcija. Operatyvus pristatymo laikas užtikrina, kad į bet kokias susidariusias problemas bus reaguojama nedelsiant.

Produktai baldų apšvietimo sprendimams

Šviestuvai virtuvės darbo zonų apšvietimui

Tai ne tik praktiškas sprendimas Jūsų virtuvei, bet ir puiki interjero detalė. Siūlome ne tik standartinius, bet ir išskirtinių formų LED šviestuvus, tinkančius tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus virtuvių darbo zonų apšvietimui. Pasirinkite funkcionalumą – mūsų asortimente rasite ne tik šviestuvų su judesio jungtukas, išmaniųjų šviestuvų su garsiakalbiais, valdomų išmaniaisiais telefonais, bet net ir ištisas virtuvės reikmenų laikymo sistemas su integruotu apšvietimu.

Grindjuosčių/laiptų apšvietimas

Šioje kategorijoje rasite LED šviestuvus, kurie gali būti naudojami tiek grindų, tiek sienų apšvietimui. Sumontuoti virtuvės arba vonios spintelių grindjuostėse, suteikia patalpai jaukumo, modernumo. Taip pat šie LED šviestuvai montuojami ir sienose koridoriuose arba sienose virš laiptų, norint geresnio laiptų pakopų matomumo.

Spintų/spintelių vidaus apšvietimas

Savo asortimente siūlome įvairių formų ir funkcijų LED šviestuvus. Paviršinio montavimo šviestuvai spintų ir spintelių lentynų apšvietimui, drabužių pakabos su integruotu LED apšvietimu, įkraunami šviestuvai su ličio jonų akumuliatoriais bei IR jungtukais – tai, ko reikia, kad miegamojo ir virtuvės spintų/spintelių apšvietimas būtų funkcionalus ir praktiškas.

Šviestuvai skaitymui

Sensio gamina išskirtinio dizaino šviestuvus skaitymui, tvirtinamus prie lovos atramos.  Lanksčių ir ilgų LED šviestuvų kaklelių dėka, reguliuokite šviesos srautą ir pasvirimo kampą norima kryptimi. Pasirinkus LED šviestuvą su jutikliu, įjunkite/išjunkite jį vienu rankos prisilietimu. Itin patogus pasirinkimas mėgstantiems skaityti tamsiuoju paros metu – nereikia jungti pagrindinio arba sieninio apšvietimo – taip neapšviečiate šalia esančių žmonių ir taupote elektros energiją.