Biuro apšvietimas

2016/07/31

Šiuolaikiniuose biuruose iš esmės perskirstytos erdvės – tapo sunku nubrėžti ribą tarp „darbo“ ir „poilsio“ zonų. Darbdavių keliami reikalavimai architektams sukuria naujus iššūkius biuro apšvietimo dizaineriams, nes daugiafunkcinių biuro erdvių naujoviškas apšvietimo išplanavimas privalo prisitaikyti prie įvairių biuro bendruomenės poreikių. Interjeras tampa ne tik įmonės sukuriamo įvaizdžio dalimi – patogus, išvaizdus ir apgalvotas biuro išplanavimas ir įrengimas gali ne tik stimuliuoti darbuotojų kūrybiškumą, bet ir skatinti jų energingumą ir didesnį darbo našumą.
f

Biuro apšvietimo projektavimas

Nuolat domimės technologijų naujovėmis. Projektuodami apšvietimą stengiamės suderinti užsakovo lukesčius su apšvietimui keliamais funkciniais reikalavimais. Savo darbe nesibodime nueiti papildomą kilometrą dėl geresnio rezultato.

Gamyba ir montavimas

Įmonė turi savo specialistų komandas, atsakingas už gaminių surinkimą ir montavimą. Turimi gamybiniai pajėgumai bei platus partnerių ratas užtikrina darbų atlikimo kokybę ir greitį.

Ilgalaikės garantijos ir aptarnavimas

Atliktiems darbams ir gaminiams taikome iki 5 metų garantiją. Operatyviai reaguojame į klientų pastabas ir sprendžiame jas nedelsiant.

Produktai biuro apšvietimo sprendimams

Įleidžiami šviestuvai

Vieni iš dviejų labiausiai paplitusių šviestuvų tipų. Įleidžiami biuro šviestuvai nesunkiai integruojami į įvairaus tipo lubas. O vienas iš didžiausių integruojamų šviestuvų privalumų – vizualiai švari lubų dalis, neprarandant erdvės pagrindinio funkcinio apšvietimo. Įleidžiami šviestuvai puikiai tinka akcentiniam įvairių interjero detalių apšvietimui and sienų. Šiuo metu siūlome platų įleidžiamų šviestuvų, taip pat įleidžiamų šviestuvų su keičiamu kampu, pasirinkimą. Šie LED šviestuvai puikiai tinka ne tik pabrėžti atskiras interjero detales, bet ir yra puikus sprendimas besikeičiančios prekybinės ekspozicijos apšvietimui.

LED panelės

LED panelės gali būti naudojamos kaip pakabinami ar įleidžiami šviestuvai. Išskyrėme šiuos gaminius iš kitų šviestuvų dėl jų ypatingai plonų korpusų ir nesudėtingo, daug laiko nereikalaujančio montavimo. Būtent panelės yra geriausias pasirinkimas, jeigu ieškote kaip pigiai ir greitai pakeisti seną, daug energijos vartojantį apšvietimą, į taupesnį ir ekologiškesnį variantą. Savo asortimente siūlome specialias LED peneles, atitinkančias UGR<19, skirtas biuro patalpų apšvietimui, specialius modelius su avariniais apšvietimo moduliais.

Pakabinami šviestuvai

Vienas iš dviejų labiausiai paplitusių šviestuvų tipų. Pakabinami šviestuvai biurams gali būti pačių įvairiausių formų, puikiai tinka naudoti tiek lubų, tiek bendram ar darbo vietų apšvietimui. Nebūtina įrengti pakabinamas lubas, puikiai tinka loftų apšvietimui, luboms tik iš perdangų, patalpų su ypač aukštomis lubomis apšvietimui.

Sieniniai šviestuvai

Sieniai šviestuvai naudojami biurų laiptinių, praėjimų – koridorių, sanitarinių patalpų apšvietimui. Puikus sprendimas montuoti po vieną arba du sieninius šviestuvus laiptų maršo aikštelėje. Sieniniai šviestuvai gali būti naudojami užlieti lubas ir sienas šviesa – vizualiai išplečiant patalpą.