LED linijinės apšvietimo sistemos

2016/08/24

LED linijinio apšvietimo sistemos yra vienas universaliausių apšvietimo būdų. Be abejo, patys unikaliausi tokio tipo apšvietimo sprendimai tenka individualiems interjerams gyvenamosiose ir komercinėse patalpose. Pagal užsakovo pageidavimus, mūsų įmonės specialistai parengia LED linijinio apšvietimo techninius sprendimus ir juos įgyvendina. Dideliems arba techniškai sudėtingiems projektams įgyvendinti, pasitelkiame išorinius konsultantus ir rangovus. Mūsų komandos tikslas yra pateikti ir įgyvendinti tokį linijinį LED apšvietimo sprendimą, kuris ne tik maksimaliai atitiktų užsakovo pageidavimus, bet ir pasiūlytų gerą kokybės bei kainos santykį.

Šioje srityje norime ir toliau tobulėti, todėl džiaugiamės galėdami įgyvendinti Jūsų naujas ir nestandartines apšvietimo idėjas!

Platus asortimentas

Žinome, kad dažnai prireikia vakar! Platus LED juostų ir LED profilių pasirinkimas tiesiai iš sandėlių. Prireikus pristatome tiesiai iš Europos gamintojų per 10 darbo dienų.

Gamyba ir montavimas

Įmonė turi savo specialistų komandas, atsakingas už gaminių surinkimą ir montavimą. Turimi gamybiniai pajėgumai bei platus partnerių ratas užtikrina darbų atlikimo kokybę ir greitį.

Ilgalaikės garantijos ir aptarnavimas

Atliktiems darbams ir gaminiams taikoma iki 5 metų garantija. Operatyviai reaguojame į klientų pastabas ir sprendžiame iškilusias problemas nedelsiant.

LED linijinės apšvietimo sistemos

LED profiliai

Aliuminiai LED profiliai – tai linijinių apšvietimo sistemų pagrindas, suteikiantis formą ir funkciją. Linijinio apšvietimo sistemas sudaro ne tik aliuminiai LED profiliai – idėjai įgyvendinti ir apšvietimui sumontuoti būtinos pakabinimo sistemos, įvairūs priedai ir aksesuarai. Mes siūlome platų kokybiškų aliuminių LED profilių, galinių bei viršutinių dangtelių ir kitų būtinų aksesuarų asortimentą.

LED juostos

Pagrindiniai šviesos šaltiniai, skirti LED linijinėms apšvietimo sistemoms – tai lanksčios LED juostos, kartu su LED plokštėmis. LED juostos išskirtinė savybė – nedideli gabaritai ir nesudėtingas tvirtinimas prie aliuminių LED profilių. LED juostelių asortimentas labai platus: galima pasirinkti spalvą, galią, maitinimo įtampą ir hermetiškumą.

Maitinimo šaltiniai

Savo siūlomose linijinio LED apšvietimo sistemose naudojame MeanWell, Tridonic, Osram ir kitų gamintojų maitinimo šaltinius ir valdymo elektroniką. Šioje itin konkurencingoje rinkoje maitinimo šaltinių gamintojų itin daug, todėl mes renkamės tik laiko patikrintą produkciją, atitinkančią projektams keliamus reikalavimus.