Šviesolaidinis apšvietimas

2017/02/24

Unikalūs savo išvaizda ir dydžiu – rankų darbo šviestuvai, pagaminti naudojant šviesolaidžio technologiją. Dauguma šviestuvų yra pakabinami, todėl gražiausiai atrodo aukštose erdvėse. Šie šviestuvai atrodo ypač įspūdingai dėl savo gebėjimo skleisti šviesą visu tūriu. Esminiai šių šviesos sistemų komponentai – itin ilgaamžiai šviesolaidžiai kabeliai, šviesos šaltinis ir įvairūs stiklo, Swarowski krikštolo antgaliai. Šviesolaidžių technologija gali būti naudojama tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Tam tikri modeliai nebijo žemų temperatūrų, vandens ir saulės poveikio. Juos galima naudoti baseinuose, praėjimuose, montuti lubose išgaunant „žvaigždėto dangaus“ efektą, privačiuose ir viešuosiuose objektuose. Naudojant įvairaus storio ir tipo šviesolaidžius, galima kurti unikalias šviesos instaliacijas,o šviesa gali būti išvedama ne tik per šviesolaidžio galus, bet ir per visą šviesolaidžio ilgį. Šviestuvai gali skleisti įvairių spalvų šviesą, taip pat turėti šviesos spalvos ir intensyvumo reguliavimo galimybes. Visi modeliai gaminami pagal užsakymą, todėl gali būti modifikuojami ir pritaikomi pagal užsakovo pageidavimą.

Produktai šviesolaidinio apšvietimo sprendimams

Šviesolaidiniai sietynai

Įspūdingo dizaino, itin aukštos kokybės rankų darbo šviesolaidiniai šviestuvai. Optinio pluošto kabelių ir LED technologijų panaudojimo galimybės leidžia Jums pristatyti netipiškus, kūrybingus interjero apšvietimo sprendimus. Prisidėkite prie savo šviestuvo dizaino patys – galimybė pasirinkti išmatavimus, ilgius, spalvas ar net naudojamas medžiagas – norime, kad sietynas taptų tikru magnetu Jūsų interjere.

„Žvaigždėtas dangus“

„Žvaigždėtas dangus“ – tai vienas įspūdingiausių apšvietimo efektų, perkeliantis interjerą bei eksterjerą į kitą lygį. Miniatiūrinės pavienės žvaigždės arba atskiros žvaigždžių galaktikos sukuria neapsakomą atmosferą Jūsų namuose, restorano,baro ar kazino patalpose, saunoje, baseine ar lauko terasoje. Galimybė montuoti į kietus paviršius (betono, natūralaus akmens, marmuro arba keramikos), tad žvaigždėmis galite nusėti ne tik lubas, bet ir sienas, grindis, baseino grindinį, lauko terasą ir kitus norimus paviršius.